Tanıtım

Haber Sitelerinde Tanıtım Yapmak

Her gün defalarca kez tıklayarak günceli takip ettiğimiz haber siteleri artık reklam ve tanıtım pazarının en büyük payını paylaşıyor artık. Marka sahipleri ürünlerini artık haber sitelere verdikleri tanıtım yazıları ile yapmayı tercih ediyor. Yüksek hitli haber sitelerinde tanıtım yazısı yazmakta başka bir meslek halini almış gibi görünüyor.

Bu haber sitelerinde yapılan tanıtımlar arama motorlarının kuralları çerçevesinde olmaması dâhilinde cezai müeyyidesi mevcut. İşte bu problemleri çözebilmek için ise birçok haber sitesi backlink formülünü tercih ediyor. Sosyal imleme arama motorlarında ön sıraya kadar çıkma imkanları da sağlayan bu backlinkler doğru tercih edildiğinde haber sitelerinin sahiplerini oldukça rahatlatıyor. Sağladığı imkanlar ile backlink paketleri fiyatları da farklılık gösteriyor pek tabi.

Bu haber sitelerini en çok takip eden arama motoru Google gibi gözüküyor. Google günden güne hem şirketin hem de bireysel mağduriyetlerin önüne geçebilmek için takip sistemini geliştirmeye devam ediyor. Google takibi artırdıkça Backlink üreticileri de güncellemelerini geliştiriyor. Penguen backlinkleri sağladığı ivmeler ile çokça tercih ediliyor. Google Penguen Uyumlu Backlink fiyatı da oldukça uygun düzeyde.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir